Organizacja, obsługa wydarzeń i imprez okolicznościowych

Dobrze wiemy ile pracy należy włożyć w planowanie i realizację każdej imprezy. Dlatego jako priorytet uznajemy wsparcie Państwa w różnego rodzaju organizacji imprez. Od ponad 20-tu lat dzielimy się naszym doświadczeniem pomagając w przygotowaniach poprzez doradztwo w zakresie doboru atrakcji i rozwiązań oraz proponując gotowe pakiety imprezowe.

Profesjonalna organizacja imprez firmowych

Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń i imprez firmowych we Wrocławiu oraz innych większych miastach. Możemy zapewnić sprzęt, serwis i transport, a podczas imprezy na miejscu zapewniamy ekipę serwisową, która szybko zareaguje na bieżące wydarzenia.  Organizacja imprez, realizacja techniczna imprez i wsparcie artystyczne to nasza działalność. Każde zlecenie realizujemy szczegółowo i indywidualnie podchodzimy do wymogów klienta. Służymy dostępnością 24/7 oraz dokładnie informujemy o możliwościach i najlepszych opcjach do wykorzystania podczas organizacji wydarzeń.

Zakres naszych usług

Podejmujemy się organizacji wydarzeń okolicznościowych, koncertów, organizacji imprez firmowych i innych. Udzielamy naszym Klientom wsparcia w zakresie planowania imprezy oraz zapewnienia obsługi artystycznej po przez:

  • pozyskanie, rezerwacja, zapewnienie występu gwiazd estrady i telewizji,
  • pozyskanie, rezerwacja, zapewnienie występu formacji artystycznych,
  • zespoły z muzyką do tańca, artyści z muzyką w tle na żywo,
  • działania , atrakcje towarzyszące,
  • hostessy, konferansjer, DJ.

Zaproś nas na rozmowę. Obejrzymy miejsce, sprawdzimy możliwości i dobierzemy najlepsze rozwiązania w celu organizacji wydarzenia.

Jeśli planujesz organizację koncertu, akcji promocyjnej, gali, wesela lub innych i chcesz, aby Twoje wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników, zapoznaj się z naszą ofertą. Priorytetem dla nas jest satysfakcja Klienta, dlatego szczegółowo podchodzimy do realizacji oprawy technicznej każdego zleconego wydarzenia. Obsługa techniczna to ukryte tło eventów, które zmieni zwykłe wydarzenie w niezwykle efektowne widowisko. W skład oferty wchodzi dobór oraz zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia, oświetlenia oraz wynajem scen, wynajem konstrukcji scenicznych wraz z ich budową i montażem. Stosujemy techniki dekoracji światłem, zarówno ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych. Podejmujemy się obsługi technicznej imprez różnej wielkości i miejsca. Podczas trwania całego wydarzenia zespół naszych techników, specjalizujących się w obsłudze technicznej imprez, dostępny jest na miejscu na wypadek niepożądanych problemów. Zapewniamy serwis, transport, a przede wszystkim sprzęt wysokiej jakości.

Przygotowujemy i organizujemy imprezy oraz zlecenia kompleksowej obsługi technicznej imprez między innymi w Zielonej Górze, Wrocławiu, Lesznie, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Bolesławcu i Złotoryi. Jesteśmy przygotowani na realizację zleceń w województwach dolnośląskim, wielkopolskim i lubuskim. Realizujemy usługi w innych miastach i regionach na życzenie Klienta.