Wynajem scen estradowych

Planujesz organizację muzycznego wydarzenia? W ofercie naszych usług proponujemy wynajem scen lub gotowych konstrukcji scenicznych. Wiemy jak dobrać odpowiednie konstrukcje sceniczne do rodzaju eventu. Na życzenie Klienta ustawiamy sceny z podestów i konstrukcje w pomieszczeniach tj. hotele, hale przemysłowe, hale sportowe, galerie handlowe i inne. Oferujemy również wynajem scen plenerowych

Rampy wjazdowe na scenę, kratownice oraz sceny zadaszone i otwarte, różne wielkości schodków, siatki boczne czarne grube, bramki (opcja) do podwieszania nagłośnienia i ekranów.

Proponujemy różne wielkości scen dostosowane do wielkości imprezy oraz wymagań artystów.

Konstrukcje:

  • rampy, kratownice

Sceny (zadaszone i otwarte)

  • scena mobilna, zadaszona (6×8),
  • scena koncertowa zadaszona, wielkość w zależności od wymagań,
  • sceny z podestów do wnętrz .

Dostarczamy także rozwiązania techniczne na małe imprezy.

Realizujemy usługi dla firm oraz instytucji.

Specyfikacja konstrukcji scenicznych

Konstrukcje, zadaszenia i podesty pochodzą od renomowanych producentów i spełniają konieczne wymogi. Różne wielkości schodków, rampy wjazdowe na scenę, siatki boczne czarne grube, bramki do podwieszania nagłośnienia i ekranów.

Przykłady naszych realizacji wynajmu scen estradowych na różne okoliczności:

Nasza firma wyróżnia się indywidualnym podejściem elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta. Wynajmij scenę i konstrukcje sceniczne we Wrocławiu, Zielonej Górze, Lesznie, Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Bolesławcu i Złotoryi. . Z powodzeniem obsługujemy duże imprezy plenerowe jak i małe na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz innych miastach i regionach na życzenie klienta.